Misao

3.03

5.0

3

Bir Japon okulunda geçen maceralı terör oyunu

103.9k

Bu uygulamayı oyla

Misao tamamen Sen ('Mad Father'ın geliştiricisi, ayrıca Uptodown'da da mevcuttur) tarafından geliştirilen ve oyuncuların kendilerini genç bir okul kızının yerine koydukları ve güzel bir gün olarak gördükleri şeyin gerçek bir kabusa dönüştüğü bir terör oyunudur.

Oyun kurgusu, RPG Maker ve benzer programları kullanarak geliştirilen oyunların çoğuna oldukça benzerdir. Bu yüzden, hayali açıdan Aki'yi kontrol edersiniz, aynı zamanda da farklı odaları keşfeder, insanlarla konuşur ve hepsinin de ötesinde hayatta kalmaya çalışırsınız.

Misao'nun arkasındaki hikayenin güçlü yönleri vardır. Sınırları olmayan dehşet verici bir hikayedir, inanılmaz derecede şiddet, katliam, aşağılama ve 18 yaş altı oyuncular için uygun olmayan bir çok özelliği de göreceksiniz. Buna ek olarak, önceden 'Mad Father' oynamış kişiler bu oyunda da benzer referanslar bulacaklar.

Misao şok edici bir oyundur, oynadıktan sonra kötü bir his bırakan oyunlardandır; ancak kalitesi tartışılamaz. Görsel olarak çok etkileyici ya da hikayesi çok uzun değildir, fakat bu muhteşem korku oyununa bir göz atmaya değer.
Uptodown X